Property in Alanya

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Property in Alanya Emlak ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren global bir firma olma yolunda kendinden emin adımlarla yoluna devam eden seçkin ve güvenilir bir firmadır.


Güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, müşteri duyarlılığı olan, uzun vadeli düşünebilen, yenilikçi, işbirliğine açık, takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, sonuca odaklanabilen, yaratıcı ve girişimci, kendisinin ve çalışma arkadaşlarının gelişiminde etkili, azimli, çalışkan, iş disipline sahip, iş prensibi olan ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek bireylerle çalışmaktayız.


Her geçen gün büyüyen iş gücümüz, daha iyi hizmet verebilme ve müşteri duyarlılığımızı ön planda tutma çabamız, değişik pozisyonlarda personel ihtiyaçlarımızı doğurmaktadır.


Ekibimizde yer almak adına gerekli olan ilk adım, sizler için aşağıda hazırlamış olduğumuz insan kaynakları formumuzu doldurmanızdır. Başvurularınız ilgili yöneticilerimiz tarafından mutlaka incelenir ve ihtiyacımıza göre hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınır.


Kariyerinize hızlı adımlarla ilerlemeniz, bizim için onur kaynağıdır. Sizlere huzurlu ve sağlıklı çalışma alanları sağlamak, sektörle alakalı bilgilerle donatmak başarılarınıza öncülük etmek bizim asli sorumluluğumuzdur.