Property in Alanya

Property in Alanya Emlak ile VIP havaalanı transferi

7/24 sizlere VIP havaalanı transfer hizmeti verebilmekteyiz. Antalya veya Gazipaşa Havaalanı geliş ya da gidiş tüm transfer ihtiyaçlarınızda bizden hizmet talep edebilirsiniz.


Havaalanı transfer hizmetimiz sadece siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kapsamında yapmaktayız. Property in Alanya Emlak ve İnşaat şirketi olarak; Sizlerin güvenli ve konforlu bir yolculuk yapmanızı önemsiyoruz.


Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz, havaalanı transferi için gerekli bilgilerin istendiği formumuzu eksiksiz doldurmanız kaliteli hizmet alabilmeniz için önemlidir. Ayrıca havaalanı transfer taleplerinizin Property in Alanya Emlak ve İnşaat şirketimiz tarafından onaylanmış olmasına dikkat ediniz. Onay mesajımız formumuzda belirttiğiniz iletişim bilgileriniz ile size iletilecektir.


Havaalanı geliş transferinde karşılama;

Şirketimiz tarafından onaylanan transferlerinizde, görevlendirdiğimiz transfer sorumlumuz sizleri formumuzda belirtmiş olduğunuz yolcu adı yazılı bir isim tabelası ile havaalanı gelen yolcu çıkış kapısında karşılayacaktır.


Adrese dayalı transferlerimizde karşılama;

Havaalanları veya başka bir uzak noktaya transferleriniz sizleri adresinizden alıp gitmek istediğiniz adrese transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Adrese dayalı transfer taleplerinizde transferiniz için görevlendirdiğimiz transfer aracının cinsi, rengi ve plakasını size bildiriyor, transfer aracımızın belirtiğimiz transfer saatinizden 10 dakika önce adresinizde sizleri bekliyor olmasını sağlıyoruz. 


Havaalanı transferleriniz için bilgi amaçlı fiyatlandırmaları aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Antalya Havaalanı geliş veya gidiş transferleri için tek yön ücretleri şöyledir; 5 kişiye kadar 60 €, 5 kişiden fazla gruplar içinde kişi başı 12,5 €’ ile olarak düzenlenmektedir.


Gazipaşa Havaalanı geliş veya gidiş transferleri için tek yön ücretleri şöyledir; 5 kişiye kadar 30 €, 5 kişiden fazla gruplar içinde kişi başı 7 €’ ile olarak düzenlenmektedir.


Adrese dayalı transferleriniz için gideceğiniz mesafeye göre fiyat farklılıkları olacağından dolayı buradan bir fiyat belirtememekteyiz. İhtiyacınız olan bilgilendirmeyi sizlere tarafımızdan talep oluşturmanız durumunda en hızlı şekil özel olarak sunmaktayız.