Property in Alanya

Property in Alanya Emlak ile Mobilya & Beyaz Eşya

Mobilya

Property in Alanya Emlak ve İnşaat şirketi olarak; Mobilya ihtiyaçlarınız da Alanya da bulunan mobilya sektörünün en seçkin ve en kaliteli mobilya firmalarından en uygun fiyatlara mobilyalarınızı satın almanızda sizlere yardımcı oluyoruz.


Mobilya alışveriş gezinizde özel servis aracı tahsis hizmetimiz, seçtiğiniz mobilya ürünlerinde özel indirim uygulamaları, ödeme seçeneklerinde kredi kartsız vade olanağı ve mobilya satışı sonrası hizmetlerde hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız.


İmalat yapan büyük ve küçük ölçekli mobilya firmalarımızdan, dilediğiniz özel tasarımlı mobilyaları dilediğiniz renk ve tarzlarda, hızlı ürün teslimi ile talep edebilirisiniz.


Satın almış olduğunuz mobilyalarınızı mobilya firmaları adresinize nakliyatını yapar ve evinizde istediğiniz şekilde montajlarını gerçekleştirirler.


Byeaz eşya

Property in Alanya Emlak ve İnşaat şirketi olarak; Siz değerli müşterilerimize yine bu sektörde başarılı ve her bütçeye uygun satış yapabilen seçkin ve kaliteli beyaz eşya firmalarından en uygun fiyata beyaz eşyalarınızı satın almanızda sizlere yardımcı oluyoruz.


Beyaz eşya alışveriş gezinizde özel servis aracı tahsis hizmetimiz, seçtiğiniz mobilya ürünlerinde özel indirim uygulamaları, ödeme seçeneklerinde kredi kartsız vade olanağı ve mobilya satışı sonrası hizmetlerde hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız.


Satın almış olduğunuz beyaz eşyalarınız ilgili beyaz eşya firmasının özel servis çalışanları adresinize nakliyatını yapar ve evinizde istediğiniz alanlara montajlarını gerçekleştirirler.