Ev Sigortası

Ev sigortası yaptırarak, evde yaşayanların ev içinde karşılaşabileceği risk ve kazalara, yangın, su kaçağı, elektrik kontağı, gaz kaçağı, komşu bağımsız bölümlerden gelebilecek muhtemel riskler, hırsızlık, araç çarpması vs. risklere karşı can ve malınızı güvence alabilirsiniz.


Property in Alanya olarak bizler de bu tür sigortaların hayati önem taşıdığını ve yapılmasını büyük önem arz ettiğini müşterilerimize anlatmaktayız. Bununla birlikte, güvenilir ve alanında uzman sigorta firmalarıyla çözüm ortaklığı yaparak, müşterilerimizin, en doğru poliçeleri en uygun fiyatlara edinmelerine yardımcı olmaktayız.


Ev sigorta poliçe primi, çeşitli şartlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bunlar, sigorta edilecek gayrimenkulün bulunduğu kat, envanteri tutulacak eşyaların toplam değeri, yapının güvenlik önlem derecesi, yapının durumu gibi etmenler, oluşacak primi de etkilemektedir.


Ev sigortası yaptırmak için gerekli belge ve dokümanlar

  • Yapının tapusu
  • Yapı sahibinin kimlik belgesi/pasaportu
  • Yapı içinde bulunan ve sigorta poliçesi ile güvence altına alınmak istenen eşya ve değerli varlıkların envanteri ve varsa satın alım faturaları

Poliçeye dahil edilmemiş varlıkların, bir kayıp durumunda, tazmin edilme hakkı da yoktur.


Diğer sigorta poliçeleri gibi, ev sigortası poliçesi sağlayan birçok sigorta şirketi bulunmaktadır piyasada. Property in Alanya olarak bizler de sizlere en optimal poliçe imkanlarının sunulmasında, kaliteli bir rehberlik hizmeti sunmaktayız.

Powered By Realestate © 2020