Property in Alanya (Hakkımızda)

Property in Alanya Emlak ve İnşaat, müşteri odaklı çalışan, teknolojiyi iyi kullanan, her geçen gün sürekli kendini yenileyen, bilgi ve ideallerini sektörle paylaşan ve bu çerçevede hizmet veren Emlak ve İnşaat firmasıdır.


Öncü bir kuruluş olmak için yola çıkmış ve bu konumda seçkin bir gayrimenkul portföyünü sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Teknik alt yapımıza özen gösteren ve bu yönümüzle sektörde fark yaratan global bir firma olmak ve siz değerli müşterilerimize bu sayede yüksek memnuniyet sağlamak için üstün bir çabayla çalışmaktayız. Sektörde oluşturduğumuz güveni, gelişimimize paralel çizgide sürdürmemiz Emlak ve İnşaat sektöründe lider ve tercih edilen bir marka olmamızı sağlamıştır.


İdeallerinizi, birikimlerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz Property in Alanya Yatırım, Emlak ve İnşaat sizlerin yegane adresi olacaktır.


Misyonumuz

Property in Alanya Emlak ve İnşaat firması olarak; uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı sektörümüzde siz değerli müşterilerimize hizmeti vermek.


Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini büyük bir ilgiyle dinliyor, kapsamlı bir şekilde değerlendirerek en uygun çözümlerin yanında alternatif çözümlerde sunmak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak, şirket hedeflerimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.


Herkesin ihtiyacı olan emlak (gayrimenkul) taleplerini, zengin ve ihtiyaçlara uygun büyük bir portföyle, doğru fiyata, doğru emlak sahibi olmasını sağlamak.


Emlak ve inşaat sektöründe yapılan bütün yenilikleri yakından takip ederek, bu gelişmelerden müşterilerimizin maksimum seviyede faydalanmasını sağlamak.


Tüm müşterilerimize; özel, hızlı, problemsiz, iradeli, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.


İdeallerini, birikimlerini ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen her kesimden insana hitap ediyor ve bizi tercih etmelerinden dolayı sonsuz bir gurur ve onur yaşıyoruz.


Vizyonumuz

Property in Alanya markasını dünya markası yapmak.


Sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği emlak ve inşaat firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.


Türkiye’nin lider Emlak ve inşaat firması olmak, bu konumda en büyük emlak portföyünü yönetmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.


Sektörde her daim araştırmacı ve yenilikçi olmak, güncel bilgilerle kusursuz hizmetler vermek, teknolojiyi yakından takip ederek kolay ve hızlı hizmet vermek.


Powered By Realestate © 2020